Buďte ženou, která má muži co nabídnout!

V dnešní velmi otevřené době téměř žádné téma není tabu a čímkoliv si v životě zrovna procházíme, to si můžeme jednoduše “vygooglit” a najít spousty rad a nápadů na řešení situace. 

Nezaostává ani tištěná literatura, a už vůbec ne ta zaměřená konkrétně na téma vztahy. Regály se hemží knihami o tom, jak být dokonalá milenka, žena, nebo dokonce mrcha, které podlehne každý muž… 

Najdeme tam zkrátka téměř vše, na co si vzpomeneme.

Opravdu nám ale pár naučených triků, vzorců chování a frází, které tyto knihy nabízí, pomůžou najít a udržet si potenciálního partnera? Než tyto knihy zavrhnete, určitě je dobře si jich pár přečíst, ne všechny rady jsou úplně k zahození.  Nejdřív bych ale začala sebe- analýzou a uvědomením, v jakém rozpoložení se momentálně sama nacházíte.

Většina problémů, které se týkají mezilidských vztahů, vychází z našeho vlastního vztahu k sobě samým. Pokud jste dlouhodobě single a nemůžete najít partnera či potkáváte muže, kteří s vámi rádi stráví pár nocí, ale tím to hasne…, důvodem určitě není, že jim brzy odepíšete na jejich zprávu, což mrchy pochopitelně v žádném případě nedělají! Či zapomenete použít správný a dostatečně sexy slovní obrat, který najdete ve všech výše zmíněných příručkách. Pokud doopravdy nechápeme příčinu problémů, nikdy je nemů- žeme řádně odstranit. Různé magické fráze a triky to možná jen dočasně zakryjí.

Slečny a ženy na jednu noc nebo ženy, které mívají často pocit, že si jich muži jednoduše neváží, mají jedno společné — prázdný život, v mnoha případech nulovou energii. A ža- doní nesprávným způsobem (u nesprávných mužů) o změnu tohoto vlastního prázdného stavu. Většina výše zmíněných knih, či dokonce online videí, v podání svůdných alfa sa- mic na téma muži se zaměřuje pouze na vnější aspekty, které musíme jako ženy změnit a přizpůsobit, abychom si muže našly či udržely, ať už je to vzhled, kontrola reakcí… atp.

Často se opomíjí jedna důležitá věc, a tou je ženská energie, kterou máme, sebeúcta a náš momentální “stav”. To je to, co určuje úspěch či zklamání ve vztazích s muži. Dokud nemáme svůj život plně pod kontrolou, žijeme ve strachu a nejsme spokojené samy se sebou, a to vnitřně, nemůžeme si do života přitáhnout správného partnera. A v tomto stavu ani nemáme dlouhodobě svým protějškům co nabídnout.

Vyrovnanost, sebevědomí, radost ze života a ryzí ženská energie je to, co přitahuje a nadále i udrží muže při nás ženách. Urputné jednání, žadonění o vztah, strach ze samoty, naříkání na život, to vše přichází ze strachu a z pocitu, že se životem řítíme, samy nevíme kam. Muži inklinují k ženám, se kterými se jim zdá život být radostnější a lehčí, nechtějí si na hrb brát snůšku problémů a starostí, byť v obalu od Louis Vuitton.

Proto se sama sebe zeptejte — máte muži momentálně co nabídnout? Máte radost ze života? Máte svůj život plně pod kontrolou? Jste spokojena sama se sebou? Nebo pouze čekáte na někoho, kdo tyto mezery zaplní? Kdo vás vytáhne ze všech těch starostí a problémů, co zrovna máte? Na koho můžete hodit ty všechny dluhy, co na vás visí?

Každá si procházíme změnami životních období. Pokud zrovna máte jedno z těch horších, nezoufejte, nic netrvá věcně a po bouřce vždy vychází slunce. Ale všemu předchází práce — práce na sobě samých. Pokud se vám ve vztazích opravdu nedaří, berte to jako zna- mení a jednoduše si dejte pauzu. Čas, který jste věnovaly nesprávným mužům, věnujte sama sobě, dejte si do pořádku záležitosti, které už dlouho odkládáte, zaměřte se na svoji ženskou energii, přestaňte si stěžovat!

Buďte ženou, která má muži co nabídnout, která nechce jen brát a vysávat. Ačkoliv jsou svůdné pohledy, zprávy či slovní obraty také důležité, vaše energie za vás bude mluvit, aniž byste cokoliv z toho použila.

Soustřeďte se proto především na ni a za nějaký čas sama pocítíte velké změny.

Lia Kees

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *